MBestate - Home Staging


 

Home staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Jest to stylizacja mieszkania obejmująca między innymi wykorzystanie znajdujących się w pomieszczeniach mebli oraz przedmiotów lub ewentualne nabycie niezbędnych elementów dekoracyjnych nie wymagające dużych nakładów finansowych, a podnoszące atrakcyjność nieruchomości dla potencjalnych nabywców.

W dobie zwiększającej się konkurencji na rynku nieruchomości szalenie ważnym staje się wyeksponowane oferty tak, aby nie zniknęła w gąszczu propozycji i by niska cena nie była jedynym elementem przyciągającym klienta.

Pierwsze 10 sekund decyduje o tym czy potencjalny nabywca zainteresuje się Twoja nieruchomością.

Dlatego dobra, zwracająca uwagę oferta internetowa powinna obejmować profesjonalnie wykonane zdjęcia pomieszczeń, które wcześniej zostały poddane zabiegom stylizacyjnym opartym na marketingu emocji. Dzięki home stagingowi potencjalni nabywcy utożsamiają się z nieruchomością, łatwiej jest im sobie wyobrazić siebie w roli przyszłych właścicieli, a co za tym idzie szybciej podejmują decyzje o zakupie oraz są skłonni zapłacić więcej. Home staging niesie zatem wymierne korzyści dla sprzedającego lub wynajmującego rozwiązując wiele problemów oraz generując wyższe zyski z inwestycji.